WITAMY NA STRONIE POLSKIEJ IZBY PRZEMYSŁU CHEMICZNEGO

Praca dla uchodźców z Ukrainy - Solvay: Operator Magazynu

#PolskaChemiaDlaUkrainy Obecnie do naszego zespołu w Zakładzie Produkcyjnym we Włocławku szukamy kandydata /-kę na stanowisko:

Operator Magazynu w Dziale Łańcucha Dostaw

Główne zadania:
- Przygotowanie wyrobu gotowego do wysyłki oraz pakowanie wyrobu w worki typu big bag
- Przyjmowanie dostaw surowców i opakowań
- Przestrzeganie zasad BHP, procedur oraz instrukcji operacyjnych obowiązujących na magazynie
- Współpraca z działami: jakości, produkcji oraz utrzymania ruchu
- Przeprowadzanie ciągłej i okresowej inwentaryzacji surowców, produktów gotowych i opakowań
- Utrzymywanie porządku w magazynach
- Inwentaryzacja i kontrola zapasów magazynowych

Wymagania:
- Uprawnienia na wózki widłowe
- Mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie
- Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa
- Dokładność, rzetelność oraz dobra organizacja pracy własnej
- Umiejętność pracy w zespole
- Praca w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
- pakiet socjalny
- benefity pozapłacowe: prywatne ubezpieczenie medyczne, dofinansowanie do posiłków oraz pakietów sportowych, ubezpieczenie na życie.

Wymagane dokumenty:
CV (w języku polskim).

Prosimy przesłać na adres: joanna.smolinska|solvay.com| |joanna.smolinska|solvay.com