WITAMY NA STRONIE POLSKIEJ IZBY PRZEMYSŁU CHEMICZNEGO

Lista Ogłoszeń

Wydarzenia
Zapraszamy na Webinarium organizowane przez firmę StatSoft Polska, które odbędzie się 10 listopada 2020 r. o godz. 11.00
Czytaj więcej
Wydarzenia
W środę 28 października 2020 roku odbędzie się międzynarodowe Webinarium, organizowane przez Grupę Ayming. Tematy jakie zostaną poruszone to: Jak wygląda krajobraz innowacyjności na świecie w dobie Covid-19? Jak finansować projekty innowacyjne na poziomie lokalnym i międzynarodowym?
Czytaj więcej
Wydarzenia
W czwartek, 22 października Kancelaria DZP zaprasza na bezpłatne webinarium poświęcone regulacjom dotyczącym przeciwdziałaniu zatorom płatniczym. Wydarzenie odbędzie się w godzinach 12:00-14:00
Czytaj więcej
Wydarzenia
Zapraszamy na bezpłatny webinar „BDO w praktyce”, który odbędzie się 8 września o godzinie 9.00!
Czytaj więcej
Wydarzenia
Zapraszamy na webinar Ayming „Innowacje drogą do rozwoju. Jak skutecznie nią podążać?” już 29 lipca o godzinie 11:00! Webinar jest bezpłatny.
Czytaj więcej
Produkty
Wsłuchując się w potrzeby naszych klientów, zdecydowaliśmy by rozszerzyć dotychczasową ofertę Fundacji PROZON.
Czytaj więcej
Usługi
Firma członkowska Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego, Firma Ayming, oferuje pomoc organizacjom zrzeszonym w PIPC.
Czytaj więcej
Wydarzenia
23 czerwca o godz. 10.00 odbędzie się bezpłatny webinar firmy członkowskiej PIPC, Ayming, pt.„Innowacje receptą na kryzys. Jak się zmienić, by wygrać z pandemią”.
Czytaj więcej
Usługi
Pracujesz nad preparatami wspomagającymi leczenie koronawirusa? Skorzystaj z platformy Product Life Cycle System podczas realizacji prac i skróć czas pracy nad nowym produktem.
Czytaj więcej
Publikacje
Ambasada RP w Dosze uprzejmie informuje, że w odpowiedzi na zainteresowanie lokalnych partnerów, podjęła się zebrania oferty polskich przedsiębiorstw dla rynku katarskiego.
Czytaj więcej