Seminarium Programu Chem HR

Polska Izba Przemysłu Chemicznego serdecznie zaprasza wszystkich studentów i środowiska uczelniane zrzeszone w ramach Programu ChemHR do udziału w seminarium z udziałem największych firm branży chemicznej w Polsce.
01.03.2021
Czytaj więcej

Wizje rozwoju Przemysłu 4.0 w Polsce

Zachęcamy do przeczytania relacji z pierwszego w tym roku spotkania w ramach projektu Chemia 4.0
18.02.2021
Czytaj więcej

Trudny i niezwykle intensywny czas

Zachęcamy do przeczytania wywiadu z dr inż. Tomaszem Zielińskim, Prezesem Zarządu PIPC, który został opublikowany na łamach czasopisma "Chemia Przemysłowa" nr 1/2021.
15.02.2021
Czytaj więcej

Dr inż. Tomasz Zieliński, Prezes Zarządu PIPC w gronie liderów polskiej chemii

Dr inż. Tomasz Zieliński został wybrany przez redakcję czasopisma "Chemia i Biznes" do dziesiątki najbardziej wpływowych ludzi Polskiej Chemii.
10.02.2021
Czytaj więcej

WARSZTAT PROJEKTU CHEMIA 4.0.

Polska Izba Przemysłu Chemicznego zaprasza na pierwsze tegoroczne wydarzenie w ramach Projektu Chemia 4.0.
08.02.2021
Czytaj więcej

Amargo Sp. z o.o. Sp. k. dołącza do grona Członków PIPC

Firma Amargo jest liderem doradztwa i produkcji na rynku zbiorników z tworzyw termoplastycznych dla przemysłu i obiektów użyteczności publicznej.
04.02.2021
Czytaj więcej
PRZEMYSŁ CHEMICZNY W POLSCE
Patronat PIPC
Przemysł chemiczny zajmuje bardzo wysoką pozycję wśród sektorów polskiej gospodarki. Wytwarza obecnie produkty o wartości ok. 275,6 mld PLN, co stanowi 16,7% wartości sprzedanej polskiej produkcji przemysłowej.

W 2019 r. przemysł chemiczny zatrudniał 327 tys. pracowników, co stanowi 12% całkowitego zatrudnienia w polskim przemyśle. Dowiedz się więcej

Przystąp do pipc
Polska Izba Przemysłu Chemicznego (PIPC) jest największą branżową organizacją reprezentującą branżę chemiczną na arenie krajowej i międzynarodowej. Serdecznie zapraszamy do przystąpienia do PIPC. W poniższym linku znajdziecie Państwo deklarację przystąpienia do Izby oraz formularz przystąpienia do jednej z kilku działających w ramach PIPC komisji problemowych. Zapraszamy również do zapoznania się ze Statutem naszej Organizacji oraz z materiałem informacyjnym PIPC. Dowiedz się więcej